De advertentie Starke Arvid 18800 Magazijnwagen te koop bij opbod is verkocht en levert geen zoekresultaten op.
Soortgelijke advertenties
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen
Verkocht
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 2
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 3
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 4
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 5
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 6
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 7
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 8
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 9
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 10
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 11
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 12
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 13
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 14
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 15
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 16
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 17
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 18
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 19
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 20
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 21
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 22
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 23
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 24
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 25
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 26
Starke Arvid 18800 Magazijnwagen foto 27
1/27
Merk:  Starke Arvid
Model:  18800
Type:  Magazijnwagen
Jaar:  2019
Netto gewicht:  370 kg
Standplaats:  Zweden Karlstad
Datum van invoering:  26 jun 2024
Voorraad ID-nummer verkoper:  2029975
Veiling:  1
Einddatum:  2024-07-02 10:30
Beschrijving
Afmetingen:  1.77 m × 0.7 m × 1.25 m
Conditie
Conditie:  gebruikt

Overige details — Starke Arvid 18800 Magazijnwagen

Zweeds
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenKommentar om användning:Senast i bruk under 2022Information från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända anmärkningar och fel:Slitage förekommerKända reparationer och lagningar:Nya batterier våren 2024
År enligt: Typskylt
Starke Arvid Magazijnwagens
Zoekresultaten: 1 advertentie
Toon
Abonneren